See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare till Transport service
Beskrivning: Inköp av en (1) stycken Lastväxlare till Transport service samt serviceavtal.
Intern identifierare: 2024/647-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering- Delkontrakt 2
Beskrivning: Inköp av två (2) stycken Lastväxlare till Transport service samt serviceavtal
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del Lastväxlare
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärdering- Delkontrakt 1