2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning och service
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av storköksutrustning etc. till storkök samt utförande av service och underhåll av storköksutrustning och storköksinredning. Uppdraget avser utöver leverans även montage, uppsättning, installation och specialanpassning, flyttning mellan kök, tömning av hela kök, demontering och bortforsling av storköksutrustning och storköksinredning.
Intern identifierare: STK-2022-1360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000