2. Förfarande
Förfarande
Titel: X-ray Computed Tomography system
Beskrivning: X-ray Computed Tomography system.
Intern identifierare: C 2025-0826
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements X-ray Computed Tomography system
Beskrivning: X-ray Computed Tomography system
Intern identifierare: 1758761-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Intern identifierare: 1758762-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document
Intern identifierare: 1758763-2