867864-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – DIS Konsultstöd fördelningsstationer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Konsultstöd fördelningsstationer
BeskrivningKonsultstöd vid DIS
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare25/77
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000