86800-2023 - ResultatSverige-Karlstad: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Searchuppdrag MSB
Referensnummer: 22/62
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för searchuppdrag.
Upphandlingen avser konsulttjänster i samband med vissa rekryteringar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen