86806-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Dynamiskt inköpssystem, Städmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem, Städmaskiner
BeskrivningStädmaskiner till Växjö kommun
Intern identifierareKS 2025-00081
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000