2. Förfarande
Förfarande
Titel: Badrumsrenoveringar
Beskrivning: Upphandling av badrumsrenoveringar till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2025MKB-1946
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211310 Byggnation av badrum
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1773682-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1773684-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B
Intern identifierare: 1773685-2