868216-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Kundanpassade set ögonoperation VGR
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKundanpassade set ögonoperation VGR
Beskrivningupphandling av kundanpassade set till samtliga ögonoperationsavdelningar samt ögonmottagningar i VGR
Intern identifierareRS 2025-00237
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000