868709-2025 - Resultat
Sverige – Handledning – Handledning till Hälso- och sjukvårdspersonal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledning till Hälso- och sjukvårdspersonal
BeskrivningUpphandlingen avser Professionell handledning till hälso- och sjukvårdspersonal i deras yrkesutövning (inom ramen för vårdarbete).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116821:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster