86879-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av lokalvård på VA SYD:s anläggningar.
Referensnummer: 1703
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokalvårdstjänster till majoriteten av VA SYD:s anläggningar i Malmö, Lund, Eslöv och Burlöv.