See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Belysningsarmaturer
Beskrivning: Belysningsarmaturer - skrivbordsbelysning och miljöbelysning
Intern identifierare: 2025-O001735
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000