2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende ramavtal för Rör- och instrumentmontage
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för Rör- och instrumentmontage enl. bifogade dokument.
Intern identifierare: PM 5071-530
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000