2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Utrustning för EMG och neurografi
Beskrivning: RFI - Region Uppsala planerar upphandling av ramavtal av utrustning för neurografier och EMG tillsammans med andra regioner.
Intern identifierare: UPPH2024-00071
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33121300 EMG-apparater