2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhållsarbete vid årlig revision av avfallspanna
Beskrivning: Eksjö Energi AB genomför upphandlingen avseende underhållsarbete vid årlig revision av en styck avfallspanna (ångpanna) Völund av rostertyp på 18 MW vid kraftvärmeverket i Eksjö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001