86923-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Single crystal diffractometer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSingle crystal diffractometer
BeskrivningThe Department of Chemistry – Ångström laboratories at Uppsala University hereby invites you to apply to qualify to tender in a procurement concerning the delivery, installation and user training of a single crystal diffractometer.
Intern identifierareUH 2023/67
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSingle crystal diffractometer