86937-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstunnor – Avfallskärl med flerfack - Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl med flerfack - Hudiksvalls kommun
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar två- och fyrfackskärl för hushållsavfall.
Intern identifierare15255
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel2-FACKSKÄRL
Beskrivning2-facks avfallskärl
Intern identifierare2-FACKSKÄRL
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel4-FACKSKÄRL
BeskrivningAvfallskärm med 4-fack
Intern identifierare4-FACKSKÄRL