869691-2025 - Resultat
Sverige – Ekonomiska informationssystem – Ekonomisystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkonomisystem
BeskrivningEkonomisystem
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94455:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 72253200 Stödtjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara