869717-2025 - Resultat
Sverige – Lås, nycklar och gångjärn – Produkter till Bollnäsbostäder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produkter till Bollnäsbostäder
Beskrivning: Behovet avser enbart leverans av produkter. Leverans ska ske senast 31 december 2025. Då kostnaden ska ingå i årets budget ska faktura vara utställd enligt faktureringsvillkoren senast 31 december 2025.
Intern identifierare: 25/494
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1829120-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1829121-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde
Intern identifierare: 1829122-2