2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult IT-tekniker IBM-produkter 2
Beskrivning: Anbudsinbjudan avseende FK IT Konsultavtal ITP 2024 (DIS).
Intern identifierare: FK 2024/022186
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsult IT-tekniker IBM-produkter 2
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1 år