Uminova Innovation upphandlar specialistkompetens med syfte att utveckla våra startups resultat av sitt säljarbete och förmåga att komma till avslut. Upphandlingen är uppdelad i tre anbudsområden; utbildning & generellt affärsstöd, affärsstöd för samarbeten med större företag/industrier samt affärsstöd för samarbeten med offentliga verksamheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del A Utbildning inom försäljning och behovsanalys samt affärsstöd försäljning
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del B – Affärsstöd för support i säljarbete och nå samarbeten med större företag och industri
Del nr: 2
Del C – Affärsstöd för support i säljarbete och samarbeten med offentliga verksamheter
Del nr: 3