87072-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Fastighetsnära insamling förpackningsavfall och returpapper Vidingehem AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsnära insamling förpackningsavfall och returpapper Vidingehem AB
BeskrivningUpphandlingen avser fastighetsnära insamling av förpackningsavfall och returpapper för Vidingehems flerfamiljshus.
Intern identifierareSSAM 2023-00123
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000