2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning av avfall för Emmaboda kommun
Beskrivning: Mottagning och behandling av avfall från insamling av hushållsavfall samt grovavfall från återvinningscentral i Emmaboda kommun.
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000