2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsservice och Reparationer
Beskrivning: Lindesbergs kommun inbjuder er att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal för fordonsservice och reparationer.
Intern identifierare: KS 2025/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000