2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektstöd till regeringsuppdraget Plattform för dialog om elmarknadens regelverk
Beskrivning: Syftet med uppdraget är att stödja Ei med övergripande projektstöd: dokumentation, möten/Workshops etc, sammanställning av underlag, framtagande av underlag, analys av frågeställningar, stöd vid Workshops/seminarium inom ramen för regeringsuppdraget Plattform för dialog om elmarknadens regelverk samt att tillsammans med projektgruppen ta fram en slutrapport på svenska.
Intern identifierare: 2025-100352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
Ytterligare klassificering (cpv): 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000