2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Fjärrstyrda Mikroskop
Beskrivning: RFI avseende Fjärrstyrda mikroskop.
Intern identifierare: 2024-O000354
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop