Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betongvaror, kullersten, natursten och marktegel
Referensnummer: TN 2017/2205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44113120 Gångbaneplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av betongvaror, kullersten, natursten och marktegel.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja