87698-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Grävning och schaktning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Schakt- och grundläggningsarbeten Vågdalen.
Referensnummer: 2017-3372
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45112000 Grävning och schaktning
II.1.4.
Kort beskrivning