2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontor- och skolmaterial
Beskrivning: Avtalet omfattar kontor- och skolmaterial, såsom till exempel block, pennor, radergummi, saxar, kopieringspapper, notisblock, skolmaterial, pärmar, skrivbordstillbehör, kalendrar, dokumentförstörare, whiteboards med tillbehör.
Intern identifierare: KS 2024/585
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler, 30192000 Kontorsmateriel, 30192700 Skriv- och kontorsmateriel, 30197000 Mindre kontorsartiklar, 39162000 Skolutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000