2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksrenoveringar
Beskrivning: Upphandling av köksförnyelse- och renoveringar till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2026MKB-112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212500 Ombyggnad av kök eller restaurang
Ytterligare klassificering (cpv): 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1837294-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1837295-1