2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil
Beskrivning: Upphandling av sopbil
Intern identifierare: 23-2010-1314-1030-166
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000