87886-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefon som tjänst
Referensnummer: FK 2020/005881
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Mobiltelefon som tjänst med funktionalitet och tillgänglighet utifrån Försäkringskassans och Kundmyndigheters olika behov inom området.