See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende bevakningstjänster.
Föregående meddelande: 012748-2023
Intern identifierare: KS 2023/174_2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000