87928-2021 - ÄndringSverige-Huddinge: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Affärssystem Huddingehallen
Referensnummer: UPP-2020/057
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Affärssystem till Huddingehallen