Huvudsaklig CPV-kod 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för bemanningstjänster avseende kommunikatörer till Domstolsverket. Upphandlingens omfattning, krav och villkor framgår av upphandlingsdokumenten som helhet.