87934-2021 - ÄndringSverige-Märsta: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flytt-och magasineringstjänster
Referensnummer: UH-2020-128
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling avseende flytt-och magasineringstjänster. Välkommen att lämna anbud.