87975-2018 - ResultatSverige-Vällingby: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås- och tillträdesservice (2017)
Referensnummer: 17/45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service och underhåll av mekaniska låssystem, elektroniska låssystem, larmsystem samt videoövervakningssystem.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50324100 Systemunderhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen