88021-2021 - ÄndringSverige-ALVESTA: Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsservice - Personbilar och lätta lastbilar
Referensnummer: 2002-316
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av serviceverkstad för kommunen och bolagens personbilar och lätta lastbilar.