2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny hamngenerator till isbrytaren Ymer
Beskrivning: Ny hamngenerator till isbrytaren Ymer
Intern identifierare: 25-00366
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50241100 Reparation av fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000