Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 5 800 000,00 SEK