See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossning av asfalt, betong och natursten
Beskrivning: NSR inbjuder intresserade företag att lämna anbud på krossning av asfalt, betong och natursten på NSR:s anläggningar i nordvästra Skåne.
Intern identifierare: 23/0387
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000