88118-2018 - ÄndringSverige-Västervik: Övervakningskameror
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetskamera (tillsyn via kamera) dag och natt
Referensnummer: U-130-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125300 Övervakningskameror
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerviks kommun inbjuder härmed till öppen upphandling avseende teknik för trygghetskamera anpassade mot äldreomsorgen och avser ramavtalsområde säkerhetstekniska system, delområde kamerabevakning.