88119-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård - Kulturförvaltningen
Referensnummer: KN-2018-122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokalvård till Kulturförvaltningen i Malmö stad.