2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling nr 20 inom polisens Dynamiska inköpssystem, DIS, avse-ende drivmedel i bulk.
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem, DIS, avseende inköp av drivmedel i bulk 3957, Dynamiskt inköpssystem avseende drivmedel i bulk
Intern identifierare: A061.277/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09135100 Eldningsolja
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling nr 20 inom polisens Dynamiska inköpssystem, DIS, avse-ende drivmedel i bulk.