88190-2025 - Resultat
Sverige – Rörsystem – 3st undercentraler i Västerort, Konkurrensutsättning av DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel3st undercentraler i Västerort, Konkurrensutsättning av DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster
Intern identifierareSB 2024/53
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare3st undercentraler i Västerort, Konkurrensutsättning av DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster