88203-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandfordon – Pickup persontransportfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pickup persontransportfordon
Beskrivning: 1 st Pickup persontransportfordon med dubbelhytt och skåp med totalvikt 3500kg.
Intern identifierare: DNR-15414
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34131000 Pickupper, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pickup persontransportfordon