See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Facility management
Beskrivning: Upphandling av Facility Management (FM) tjänster omfattande i huvudsak: - städning - kontors- och konferensservice - mat och dryck (förmedling) - vaktmästeritjänst - tillhandahållande av kaffemaskiner och vatten Uppdraget ska utföras på SI:s kontor i Stockholm.
Intern identifierare: 00861/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Facility Management (FM) tjänster omfattande i huvudsak: - städning - kontors- och konferensservice - mat och dryck (förmedling) - vaktmästeritjänst - tillhandahållande av kaffemaskiner och vatten Uppdraget ska utföras på SI:s kontor i Stockholm.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Krav på anbudsgivare. Fylls i om ESPD inte används.