2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Leverantörspresentation Disklinje inklusive ultraljudsbad
Beskrivning: Region Skåne vill ta reda på vad marknaden kan erbjuda genom att använda sig av RFI för Disklinje inklusive ultraljudsbad för Framtidens Ortopedi i Hässleholm (FORTH). Region Skåne vill därför bjuda in till leverantörspresentation.
Intern identifierare: 2024-O002484
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter