See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud till VO Kvinnosjukvård, SUS Malmö
Beskrivning: Upphandlingen avser tre (3) stycken ultraljudssystem inklusive transducers för användning inom Kvinnokliniken, operationsavdelning, gynekologisk avdelning, abortmottagning och blödningsmottagning, Malmö, Skånes universitetssjukvård SUS. Nivån på systemen bör vara "mid range" Upphandlingen inkluderar option på tre (3) ultraljudssystem inklusive transducers
Intern identifierare: 2024-O001168
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000