88269-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Måleriarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måleriarbeten
Beskrivning: Måleriarbeten
Intern identifierare: 24/82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL Ramavtal ABT06/AB04 enligt AMA21 ÖBO