Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Ramavtal för inomhusväxter, växtväggar, arrangemang samt serviceavtal
Referensnummer: Af-2018/0043 2504
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 03451000 Växter
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen har behov att avropa tjänster enligt specifikation i upphandlingsdokumentationen. Avtalet med Arbetsförmedlingen tecknas elektroniskt. Tänk på att registrera er via www.csign.se för att kunna teckna avtal elektroniskt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 03121210 Blomsteruppsättningar, 03450000 Plantskoleprodukter, 77300000 Trädgårdstjänster, 77330000 Arrangering av blomsteruppsättningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen